Foktőn születtem,1963. március 27-én. Az általános iskolát helyben végeztem, majd a Dózsa György Mezőgazdasági Szakközépiskolában érettségiztem 1981-ben.
Még abban az évben elkezdtem dolgozni Kalocsán, az Autójavító Vállalatnál. Miután férjhez mentem, megszületett két fiúgyermekem Zoltán és Gábor. Gyes után helyben, a takarékszövetkezetben helyezkedtem el, először pénztáros, majd kirendeltségvezető lettem. Közben banki ügyintézői és egyéb pénzügyi végzettségeket szereztem. A takarékszövetkezetek átalakítását követően az új elvárások számomra elfogadhatatlanokká váltak, ezért munkahelyváltáson gondolkodtam.
Ekkor nyílt lehetőségem arra, hogy az önkormányzatnál közösségszervezőként helyezkedjek el. Egy pályázat keretében sikeresen megszereztem az előírt végzettséget és hét éven keresztül végeztem ezt a számomra örömteli, sok kihívást és sikert tartogató munkát. A kulturális és hagyományőrző események sorában több olyan rendezvény valósult meg a kezdeményezésemre, mellyel hagyomány teremtődött. Segítője voltam a helyi néptáncegyüttes, a színjátszókör és az énekkar megalakulásának és működésének. Gyűjtőmunkát végeztem a faluban, melynek során több tucatnyi idős ember történetét lejegyeztem. Ebből a gyűjtésből két könyv született Foktői történetek és képek címmel. Külön öröm számomra, hogy a színjátszókör előadásában a könyvek anyagából egy-egy színdarab is készült. Kezdeményezésemre és segítségemmel létrejött a tájház, melynek felügyeletét, bemutatását, gyűjteményének gondozását a mai napig végzem.Egy kisebb gyűjtemény anyagából retro kiállítás is létesült, melyet folyamatosan bővítünk.
Mindig az motivált, hogy értéket teremtsek, valami maradandót hozzak létre. Elmondhatom, hogy életem legjobb és legeredményesebb munkáját végezhettem, mint közösségszervező ebben a hét évben. 2002 óta folyamatosan önkormányzati képviselő vagyok, és bár 2021-ben nyugdíjas lettem, a közéleti munkában azóta is részt veszek.